Sponsoring + towarzystwo w wyjazdach służbowych.

Sponsoring + towarzystwo w wyjazdach służbowych.

Postprzez martesoo » 06 Lis 2012, 20:36

Zasponsoruję Kobietę sylwetka normalna lub szczupła (puszyste niech sobie nie zawracają głowy) w wieku 18-35.

Ja: 32 lata, 177cm, szczupły, ciemne włosy. Interesuje mnie znajomość, nie tylko fizyczna ale i emocjonalna, gdzie jest miejsce na rozmowę i wymianę myśli że tak ujmę. Jestem zapracowanym przedsiębiorcą po rozwodzie który nie ma czasu na znalezienie nowej kobiety.

W mojej ofercie znajdziesz miejsce nie tylko na sex ale także na wyjazdy służbowe jako towarzysz podróży. Oferuję pełne finansowanie podróży, przygodę erotyczną, szacunek, ciekawie spędzony czas.
Wykluczam spotkanie JEDNORAZOWE oraz spotkania przy kawce w kafejkach czy knajpach !. Preferuję Hotel, Restaurację Miłości jednak Ci nie zaoferuję.
Kobieta musi być zdrowa, schludna , znała pojęcie Higiena.

Proszę o Fotki (w stroju wyjściowym,kąpielowym) oraz krótki opis o sobie. Proszę nie kopiować fotografii z Internetu.!

Pozdrawiam Wszystkie kobiety. :)

Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem - przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
martesoo
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Lis 2012, 19:49
Miejscowość: Kraków
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do On zasponsoruje dziewczynę / kobietę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron