Egzotyczna rozkosz.

Egzotyczna rozkosz.

Postprzez KittyKat » 04 Sty 2013, 23:56

Dokladnie, Panowie.

Chyba pierwszy raz na tym portalu macie szanse zawalczyć o egzotyczną przygodę.

Jestem 21 letnią mulatką (afrykańsko-polskie korzenie) i chciałabym przeżyć ten swój pierwszy raz z doświadczonym, prawdziwie męskim mężczyzną. Musisz jednak być wyrozumiały, choć chętnie poeksperymentuje nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Mam czarne, kręcone włosy do ramion i czarne oczy. Oliwkową, czy śniadą cerę. Pełne usta i mały zgrabny, lekko zadarty nosek. Po afrykańskich kobietach odziedziczyłam zgrabne, kobiece i jędrne ciało. Polskiej stronie natomiast zawdzięczam długie nogi i gładką cerę.

Nie jestem głupia. Wiem, że żeby mieć trzeba zainwestować. To co tu robie to inwestycja w moja przyszłość, drugi kierunek studiów i mieszkanie w stolicy.

Nie chce się licytować, więc proszę o skonkretyzowanie swoich możliwości. Pieniądze choć nie najważniejsze, pozostają bardzo istotne. Jestem w stanie (lekarsko) udowodnić, ze jestem dziewicą jeżeli oferta będzie tego warta. Często podróżuje po dużych polskich miastach, problemem wiec nie będzie też dojazd gdziekolwiek.

Zapewniam 100% dyskrecję i na taką też liczę w zamian.

Chciałbyś odkryć ten dziki kontynent?


Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
KittyKat
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 Sty 2013, 23:54
Miejscowość: Duze Maista
Województwo: małopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron