Oddam dziewictwo - Warszawa

Oddam dziewictwo - Warszawa

Postprzez fejmmm » 18 Sty 2013, 00:20

Witajcie,

Na wstępie napiszę, żebyście Panowie nie trudzili się z wysyłaniem spam-wiadomości, które tlyko kopiujecie i wklejacie w kolejne maile.
Nie wysyłam także zdjęć - tylko spotkania w realu, Warszawa.

21 lat, 170 cm, szczpła, ładne ciało - uprawiam dużo sportu, zdrowo się odżywiam.
Krótkie włosy w kolorze czerwieni, ładna twarz, piersi w rozmiarze małe C, pupa i biodra w normie, spora talia.

Kwota jakiej oczekuje to 25 tys. Jeżeli nie jesteś w stanie tyle zapłacić - nie pisz.

Nigdy nie miałam kontaktu seksualnego z mężczyznami, jestem biseksualna. Jeżeli mi się spodoba (a nie wiem czy tak będzie, ponieważ nie wiem jak to jest przespać się z facetem...) możliwe późniejsze spotkania, w tym trójkąty z kobietami również.

Chciałabym oddać się w ręce prawdziwego mężczyzny, zadbanego, kulturalnego i dobrze wychowanego. Zależy mi na zbudowaniu więzi oraz nastroju tej chwili (w końcu tylko raz ją będę przeżywać...), na zbudowaniu napięcia, które przerodzi się w podniecenie...

Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
fejmmm
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Sty 2013, 00:13
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron