20-latka z Krakowa

20-latka z Krakowa

Postprzez Alice.Gee » 19 Sty 2013, 22:31

Jestem 20-letnią studentką z Krakowa, brunetką z ciemnymi oczami, brwiami i bardzo jasną cerą. Jestem chuda, więc nie mam też przesadnie kobiecych kształtów.
Dlaczego piszę ogłoszenie na takiej stronie? Szczerze mówiąc nie z powodu kwestii finansowych (choć żądam niemało haha). Mam swoistą blokadę w kontaktach z mężczyznami, których dobrze znam- nie jestem w stanie powiązać ich ze sferą seksualną. Możecie wyobrazić sobie w takim razie trudności w momencie, kiedy ktoś chce ze mną stworzyć związek haha. Postanowiłam więc stracić dziewictwo z kimś, z kim nie łączy mnie głębsza relacja. Można to zrobić na parę głupich sposobów, albo wszystko zaplanować, jak właśnie przez tę stronę.
Myślę, że nie chciałabym kontynuować znajomości później.


Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować preferuję drogę mailową- nie wchodzę na fora wystarczająco często żeby sprawdzać PW etc. W mailu załączcie zdjęcie i [ważne!] informacje o sobie, także waszą ofertę. Przed jakąkolwiek decyzją będę chciała Cię najpierw spotkać w normalnych warunkach.
Co do moich zdjęć: nie posiadam 'odważnych' zdjęć i też nie będę takich robić.


Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
Alice.Gee
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Sty 2013, 22:11
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron