Sprzedam dziewictwo

Sprzedam dziewictwo

Postprzez Mlodaniepozorna22 » 13 Sty 2014, 19:08

Tak jak w tytule sprzedam dziewictwo przede wszystkim uczciwemu, zdecydowanemu i zamożnemu Panu, który wprowadzi mnie w świat sexu. O mnie? Jestem zadbaną i atrakcyjną studentką z Białegostoku. Mam 22 lata, 168cm, biust 85C i 60kg,mam kobiece kształty. Mam ciemne półdługie włosy i ciemne oczy, jestem też wysportowana . Czy jestem piękna? Każdy ma inny gust. Na brak powodzenia u płci przeciwnej nie narzekam, szczególnie u dojrzałych mężczyzn. Jestem otwarta, wesoła i można ze mną porozmawiać na wiele tematów, lubię słuchać, mam dużo zainteresowań, pasji i czerpię z życia pełnymi garściami. Chcesz byś moim pierwszym kochankiem? Jeśli zainteresowała cię moja oferta to nie zwlekaj, pisz śmiało, dogadamy się :) Nie mam żadnych wymagań odnośnie twojego wieku i wyglądu, ważne żebyś był zdrowy, inteligentny, zadbany, kulturalny, potraktował mnie z szacunkiem oraz hojnie się odwdzięczył. Szanuję siebie oraz wysoko cenię siebie i swoje ciało. Oczekuję 100% dyskrecji i ją także zapewniam. Prroszę kierować swoje propozycje dotyczące sumy i jak miało by wyglądać nasze spotkanie a także kilka słów o sobie, zainteresowania. Wybiorę najkorzystniejszą ofertę. Preferowane spotkanie w Białymstoku ale przy korzystnych ofertach może nawet mogłabym dojechać do Warszawy. Nie wysyłam nagich fotek!!! Swoje zdjęcia wysyłam tylko dla wybranych.

Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem - przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
Mlodaniepozorna22
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Sty 2014, 19:03
Miejscowość: Białystok
Województwo: podlaskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron