Poszukiwana Rozgarnięta Dziewczyna

Poszukiwana Rozgarnięta Dziewczyna

Postprzez abjhnchina35 » 02 Lis 2011, 00:28

Mam na imię Adam, jestem facetem lekko po 30ce, zaradnym życiowo, na poziomie i dobrze ustawionym. Dużo podróżuję po Polsce i Europie, więc nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Jeżeli obawiasz się obleśnych, łysych facetów to chcę Cię uspokoić - taki nie jestem.

Szukam kobiety niebanalnej, inteligentnej, kobiecej. To ma być wyjątkowy wieczór nie tylko dla Ciebie, ale również dla mnie. Oboje musimy się zaakceptować, musi coś między nami zaiskrzyć. Ma być magia, a nie tylko presja na zrobienie 'tego'.

W życiu miałem przywilej i zaszczyt rozdziewiczyć trzy kobiety. To niesamowita sytuacja, pełna prawdziwych emocji, której obie strony nie zapomną do końca życia. I dlatego uważam, że nie tylko kasa jest ważna, ale też to, co facet sobą reprezentuje, jak potrafi 'to' zrobić i jakie wspomnienia po sobie pozostawi.

Na forum widzę, że te same dziewczyny próbują po kilka razy nadać podobny anons. Znaczy to, że ich oczekiwania finansowe są wygórowane albo że piszą do nich ciągle faceci bez kasy, chcący wyłudzić fotki. Ja nie obiecuję góry pieniędzy i nie mam zamiaru kolekcjonować fotek, ale jestem realny i wiem, jak delikatnie wprowadzić tą jedną i wyjątkową kobietę w świat seksu.

Czekam na Twój mejl,

Adam - abjhnchina35 (malp.) gmail.com
abjhnchina35
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 Lis 2011, 17:24
Miejscowość: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: Poszukiwana Rozgarnięta Dziewczyna

Postprzez laura123 » 11 Lis 2011, 21:13

Hey. Jestem zainteresowana . Ja mam 18 lat, mieszkam w warszawie. Jak sume proponujesz i kiedy ew. Chcialbys.sie spotkac.
Pozzdr. LAURA
laura123
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Lis 2011, 23:23
Miejscowość: warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: Poszukiwana Rozgarnięta Dziewczyna

Postprzez PAULINA » 12 Lis 2011, 21:31

Adam
Jestem w wieku 24 lat i jeszcze nigdy nie byłam z mężczyzną, tzn. spotykałam się ale do tego jakąś nie doszło. Teraz zdecydowałam się jednak wejsć w świat seksu i szukam mężczyznę, który może mi zaoferować 10 000 zł i własnie jak sam napisałeś "delikatnie wprowadzi w świat seksu". Napisz jeżeli interesuje Ci mój list
PAULINA
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 Wrz 2011, 20:02
Miejscowość: warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL


Wróć do Kupie dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron